KIEROWNICTWO

dr hab. Lidia Adamczyk, prof. PCz
Kierownik Katedry

Konsultacje: Wtorek 11:00 - 13:00, Środa 10:00 - 12:00 (pokój 204a, Budynek B)

E-mail: adamczyk.lidia@wip.pcz.pl
Tel. (34) 3250-721
dr Edyta Owczarek
Zastępca kierownika

Konsultacje: Wtorek 10.00-11.30, Sobota 17.30 - 19.00 w trakcie zjazdów (pokój 120, Budynek B)

E-mail: owczarek.edyta@wip.pcz.pl
Tel. (34) 3250-703
dr inż. Paweł Wieczorek
Zastępca kierownika

Konsultacje: Środa 10.00 - 12.00, Piątek 10.00 - 12.00 (pokój konsultacji e-learning) (pokój 006, Budynek B)

E-mail: wieczorek.pawel@wip.pcz.pl
Tel. (34) 3250-719
 
 

SEKRETARIAT

mgr inż. Maja Tomżyńska
Specjalista ds. administracyjnych

godziny pracy: 7.00 - 14.00
pokój 204, budynek B

E-mail: kim@wip.pcz.pl
Tel./FAX: (34) 3250-721

Katedra Inżynierii Materiałowej
Al. Armii Krajowej 19
42-201 Częstochowa
 
 

PRACOWNICY

Prof. dr hab. inż. Katarzyna Braszczyńska-Malik
Profesor
Konsultacje: Czwartek 10.00 - 12.00; 14.00 - 15.00 (pokój 251, Budynek B)

E-mail: k.braszczynska-malik@pcz.pl
Tel. (34) 3250-652
dr. hab. Lidia Adamczyk, prof. PCz
adiunkt

Konsultacje: Wtorek 11:00 - 13:00, Środa 10:00 - 12:00 (pokój 204a, Budynek B)

E-mail: adamczyk.lidia@wip.pcz.pl
Tel. (34) 3250-602
dr hab. inż. Agata Dudek, prof. PCz
Profesor Politechniki Częstochowskiej
Kierownik

Konsultacje: Czwartek 10.00 - 12.00, Piątek 12.00 - 14.00 (pokój 249, Budynek B)

E-mail: dudek.agata@wip.pcz.pl
Tel. (34) 3250-701
dr hab. inż. Tadeusz Frączek, prof. PCz
Profesor Politechniki Częstochowskiej

Konsultacje: Wtorek: 11.00 - 14.00 (pokój 153, Budynek B)

E-mail: fraczek.tadeusz@wip.pcz.pl
Tel. (34) 3250-760
dr hab. inż. Jerzy Gęga, prof. PCz
Profesor Politechniki Częstochowskiej
Kierownik

Konsultacje: Poniedziałek 10:15 - 11:45, Wtorek 9.15 - 10.45 (pokój 232, Budynek B)

E-mail: gega.jerzy@wip.pcz.pl
Tel. (34) 3250-715
dr hab. Krystyna Giza, prof. PCz
adiunkt

Konsultacje: Poniedziałek 8.00 - 10.15; 16.00 - 16.45 (pokój 114, Budynek B)

E-mail: giza.krystyna@wip.pcz.pl
Tel. (34) 3250-759
dr hab. inż. Grzegorz Golański, prof. PCz
Profesor Politechniki Częstochowskiej

Konsultacje: Poniedziałek 8.00 - 9.30, Wtorek 8.00 - 9.00, Środa 8.00 - 9.30 (pokój 245, Budynek B)

E-mail: golanski.grzegorz@wip.pcz.pl
Tel. (34) 3250-680
dr hab. inż. Monika Gwoździk
Adiunkt

Konsultacje: Piątek 8.00 - 9.15, 10.00 - 11.00; 13:25 - 14:10 (pokój 205, Budynek B)

E-mail: monika.gwozdzik@pcz.pl
Tel. (34) 3250-736
dr hab. inż. Józef Iwaszko, prof. PCz
Profesor Politechniki Częstochowskiej
Konsultacje: Poniedziałek 12.00 - 13.30, Piątek 10.15 - 11.00; 12.15 - 13.00 (pokój 202, Budynek B)

E-mail: iwaszko.jozef@wip.pcz.pl
Tel. (34) 3250-739
dr hab. inż. Bartosz Koczurkiewicz, prof. PCz
Profesor Politechniki Częstochowskiej

Konsultacje: do uzupełnienia (pokój 309A, Budynek B)

E-mail: bartosz.koczurkiewicz@pcz.pl
Tel. (34) 3250-675
dr hab. inż. Barbara Kucharska, prof. PCz
Profesor Politechniki Częstochowskiej

Konsultacje: Poniedziałek 14:00 - 16:00, Czwartek 12:00 - 14:00 (pokój 240, Budynek B)

E-mail: kucharska.barbara@wip.pcz.pl
Tel. (34) 3250-731
dr hab. Grażyna Pawłowska, prof. PCz
Profesor Politechniki Częstochowskiej

Konsultacje: Środa 9:00 - 12:00 (pokój 109, Budynek B)

E-mail: pawlowska.grazyna@wip.pcz.pl
Tel. (34) 3250-604
dr hab. Beata Pośpiech, prof. PCz
Profesor Politechniki Częstochowskiej

Konsultacje: Piątek 15.00 - 17.00, Piątek 18-19 (dla studentów studiów niestacjonarnych) (pokój 235, Budynek B)

E-mail: pospiech.beata@wip.pcz.pl
Tel. (34) 3250-752
dr hab. inż. Michał Szota, prof. PCz
Profesor Politechniki Częstochowskiej
Kierownik

Konsultacje: Środa 9:00 - 10:30, 12:30 - 14:00; (pokój 155, Budynek B)

E-mail: szota.michal@wip.pcz.pl
Tel. (34) 3250-732
dr inż. Zbigniew Bałaga
Adiunkt

Konsultacje: Wtorek 11:00 - 13:00, Czwartek 12:00 - 14:00 (pokój 240, Budynek B)

E-mail: balaga.zbigniew@wip.pcz.pl
Tel. (34) 3250-731
dr inż. Grzegorz Banaszek
adiunkt
Konsultacje: Środa 13.00 - 16.00 (pokój 301, Budynek B)

E-mail: grzegorz.banaszek@pcz.pl
Tel. (34) 3250-684
dr inż. Renata Caban
Adiunkt

Konsultacje: Wtorek 9.00 - 11.00; 13.00 - 14.00 (pokój 206, Budynek B)

E-mail: caban.renata@wip.pcz.pl
Tel. (34) 3250-716
dr inż. Tomasz Garstka
adiunkt
Konsultacje: Poniedziałek 9.00 - 12.00, Wtorek 16.00 - 17.00 (pokój 348B, Budynek B)

E-mail: tomasz.garstka@pcz.pl
Tel. (34) 3250-767
dr Karina Jagielska-Wiaderek
adiunkt

Konsultacje: Wtorek 11:00 - 12:30, Środa 11.00 - 12.30 (pokój 231, Budynek B)

E-mail: jagielska-wiaderek.karina@wip.pcz.pl
Tel. (34) 3250-742
dr inż. Marlena Krakowiak
adiunkt

Konsultacje: Wtorek 16.00 - 17.00, Czwartek 12.00 - 14.00, Piątek 9.30 - 10.30 na platformie e-learningowej (pokój 342, Budynek B)

E-mail: marlena.krakowiak@pcz.pl
Tel. (34) 3250-776
dr inż. Marcin Kwapisz
adiunkt

Konsultacje: Wtorek 10.00 - 13.00, Sobota 10.00 - 11.00 (pokój 307, Budynek B)

E-mail: marcin.kwapisz@pcz.pl
Tel. (34) 3250-685
dr inż. Małgorzata Lubas
Adiunkt

Konsultacje: Poniedziałek 9.00 - 10.00, Wtorek 9.00 - 12.00 (pokój 244, Budynek B)

E-mail: lubas.malgorzata@wip.pcz.pl
Tel. (34) 3250-764
dr inż. Michał Opydo
Samodzielny referent ds. inżynieryjno-technicznych

E-mail: opydo.michal@wip.pcz.pl
Tel. (34) 3250-735
dr Edyta Owczarek
adiunkt

Konsultacje: Wtorek 10.00-11.30, Sobota 17.30 - 19.00 w trakcie zjazdów (pokój 120, Budynek B)

E-mail: owczarek.edyta@wip.pcz.pl
Tel. (34) 3250-703
dr inż. Iwona Przerada
Adiunkt

Konsultacje: Poniedziałek 10.15 - 11.45, Czwartek 9:15 - 10:45 (pokój 244, Budynek B)

E-mail: przerada.iwona@wip.pcz.pl
Tel. (34) 3250-764
dr inż. Sylwester Sawicki
adiunkt

Konsultacje: do uzupełnienia (pokój 302, Budynek B)

E-mail: sylwester.sawicki@pcz.pl
Tel. (34) 3250-778, (34) 3250-705
dr inż. Paweł Wieczorek
Adiunkt

Konsultacje: Środa 10.00 - 12.00, Piątek 10.00 - 12.00 (pokój konsultacji e-learning) (pokój 006, Budynek B)

E-mail: wieczorek.pawel@wip.pcz.pl
Tel. (34) 3250-719
dr inż. Anna Zawada
Adiunkt

Konsultacje: Poniedziałek 10.00 - 12.00, Środa 12.00 - 14.00 (pokój 203, Budynek B)

E-mail: zawada.anna@wip.pcz.pl
Tel. (34) 3250-737
mgr inż. Krzysztof Gęsiarz
b>specjalista

E-mail: gesiarz.krzysztof@wip.pcz.pl
Tel. (34) 3250-223
mgr inż. Janusz Lacki
Samodzielny referent techniczny

Pokój 110, Budynek B

mgr inż. Oskar Moraczyński
Samodzielny referent ds. inżynieryjno-technicznych

Pokój 211, Budynek B

E-mail: oskar.moraczynski@pcz.pl