KIEROWNICTWO

dr hab. Lidia Adamczyk, prof. PCz
Kierownik Katedry

Konsultacje: Poniedziałek: 12.00 - 13.00, Wtorek: 11.00 - 13.00 (pokój 203, Budynek B)

E-mail: lidia.adamczyk@pcz.pl
Tel. (34) 3250-602
dr Edyta Owczarek
Zastępca kierownika

Konsultacje: Środa: 11.00 - 13.15, Sobota: 14.00 - 14.45 ( w terminach zjazdów na studiach niestacjonarnych)(pokój 302, Budynek B)

E-mail: edyta.owczarek@pcz.pl
Tel. (34) 3250-703
dr inż. Paweł Wieczorek
Zastępca kierownika

Konsultacje: Poniedziałek: 10.00 - 12.00, Środa: 10.00 - 11.00 (pokój 301, Budynek B)

E-mail: pawel.wieczorek@pcz.pl
Tel. (34) 3250-719
 
 

SEKRETARIAT

mgr inż. Maja Tomżyńska
Specjalista ds. administracyjnych

pokój 304, budynek B

E-mail: kim@wip.pcz.pl
Tel. (34) 3250-721

Sekretariat czynny w godzinach: 8.00 - 14.00
 
 

PRACOWNICY

Prof. dr hab. inż. Katarzyna Braszczyńska-Malik
Profesor
Konsultacje: Poniedziałek: 11.00 - 12.00, Środa: 10.00 - 12.00, (pokój 251, Budynek B)

E-mail: k.braszczynska-malik@pcz.pl
Tel. (34) 3250-652
Prof. dr hab. inż. Agata Dudek
Profesor
Konsultacje: Poniedziałek: 11.30 - 14.30 (pokój 155, Budynek B)

E-mail: agata.dudek@pcz.pl
Tel. (34) 3250-701
Prof. dr hab. inż. Grzegorz Golański
Profesor
Konsultacje: Poniedziałek: 8.00 - 9.00, Wtorek: 8.00 - 9.00, Piątek: 8.00 - 9.00 (pokój 245, Budynek B)

E-mail: grzegorz.golanski@pcz.pl
Tel. (34) 3250-680
dr hab. inż. Tadeusz Frączek, prof. PCz
Profesor Politechniki Częstochowskiej
Konsultacje: Wtorek: 13.00 -15.00, Czwartek: 13.00 - 15.00 (pokój 153, Budynek B)

E-mail: tadeusz.fraczek@pcz.pl
Tel. (34) 3250-734
dr hab. inż. Jerzy Gęga, prof. PCz
Profesor Politechniki Częstochowskiej
Konsultacje: Poniedziałek: 9.00 - 12.00 (pokój 213, Budynek B)

E-mail: jerzy.gega@pcz.pl
Tel. (34) 3250-715
dr hab. Krystyna Giza, prof. PCz
Profesor Politechniki Częstochowskiej
Konsultacje: Poniedziałek: 10:00 - 12.00, Środa: 9.00 - 10.00 (pokój 306, Budynek B)

E-mail: krystyna.giza@pcz.pl
Tel. (34) 3250-759
dr hab. inż. Monika Gwoździk, prof. PCz
Profesor Politechniki Częstochowskiej
Konsultacje: Wtorek: 12.00 - 15.00 (pokój 205, Budynek B)

E-mail: monika.gwozdzik@pcz.pl
Tel. (34) 3250-736
dr hab. inż. Józef Iwaszko, prof. PCz
Profesor Politechniki Częstochowskiej
Konsultacje: Wtorek: 8.30 - 10.00, Środa: 11.00 - 12.30 (pokój 202, Budynek B)

E-mail: jozef.iwaszko@pcz.pl
Tel. (34) 3250-739
dr hab. inż. Bartosz Koczurkiewicz, prof. PCz
Profesor Politechniki Częstochowskiej
Konsultacje: Poniedziałek: 8.00 - 9.00, Wtorek: 13.00 - 15.00 (pokój 309A, Budynek B)

E-mail: bartosz.koczurkiewicz@pcz.pl
Tel. (34) 3250-675
dr hab. inż. Barbara Kucharska, prof. PCz
Profesor Politechniki Częstochowskiej
Konsultacje: Poniedziałek: 13.45 - 15.15, Wtorek: 11.00 - 12.15, 13.45 - 15.00 (pokój 240, Budynek B)

E-mail: barbara.kucharska@pcz.pl
Tel. (34) 3250-731
dr hab. Beata Pośpiech, prof. PCz
Profesor Politechniki Częstochowskiej
Konsultacje: Wtorek: 9.00 - 10.00, 12.00 - 14.00, Czwartek: 8.00 - 9.00 (pokój 106, Budynek B)

E-mail: beata.pospiech@pcz.pl
Tel. (34) 3250-760
dr inż. Zbigniew Bałaga
Adiunkt
Konsultacje: Wtorek: 10.00 - 13.00 (pokój 240a, Budynek B)

E-mail: zbigniew.balaga@pcz.pl
Tel. (34) 3250-365
dr inż. Grzegorz Banaszek
Adiunkt
Konsultacje: Czwartek: 12.00 - 15.00, Sobota: 13.00 - 14.00 (pokój 204a, Budynek B)

E-mail: grzegorz.banaszek@pcz.pl
Tel. (34) 3250-705
dr inż. Renata Caban
Adiunkt
Konsultacje: Poniedziałek: 13.00 - 14.00, Wtorek: 12.00 - 14.00 (pokój 249, Budynek B)

E-mail: renata.caban@pcz.pl
Tel. (34) 3250-716
dr inż. Tomasz Garstka
Adiunkt
Konsultacje: Środa: 13.15 - 14.00, Niedziela: 12.00 - 12. 45 (w terminach zjazdów na studiach niestacjonarnych) (pokój 348B, Budynek B)

E-mail: tomasz.garstka@pcz.pl
Tel. (34) 3250-767
dr inż. Karina Jagielska-Wiaderek
Adiunkt
Konsultacje: Wtorek: 12.00 - 13.30, Czwartek: 12.00 - 13.30 (pokój 211, Budynek B)

E-mail: k.jagielska-wiaderek@pcz.pl
Tel. (34) 3250-603
dr inż. Marlena Krakowiak
Adiunkt
Konsultacje: Wtorek: 9.00 - 10.30, Środa: 10.00 - 11.30 (pokój 342, Budynek B)

E-mail: marlena.krakowiak@pcz.pl
Tel. (34) 3250-776
dr inż. Marcin Kwapisz
Adiunkt
Konsultacje: Środa: 9.00 - 12.00 (pokój 307, Budynek B)

E-mail: marcin.kwapisz@pcz.pl
Tel. (34) 3250-685
dr inż. Małgorzata Lubas
Adiunkt
Konsultacje: Poniedziałek: 8,30 - 10.00, Czwartek: 10.00 - 11.30 (pokój 244, Budynek B)

E-mail: malgorzata.lubas@pcz.pl
Tel. (34) 3250-764
dr inż. Sylwester Sawicki
Adiunkt
Konsultacje: Środa: 11:15 - 12:00, Czwartek: 10:15 - 11.00, Sobota: 11:15 - 12.00 (w terminach zjazdów na studiach niestacjonarnych), Niedziela: 18:15 - 19.00 (w terminach zjazdów na studiach niestacjonarnych) (pokój 204, Budynek B)

E-mail: sylwester.sawicki@pcz.pl
Tel. (34) 3250-778, (34) 3250-705
dr inż. Anna Zawada
Adiunkt
Konsultacje: Środa: 14.00 - 14.45, Czwartek: 12.00 - 13.30, Sobota: 17:15 - 18.00 (w terminach zjazdów na studiach niestacjonarnych) (pokój 207, Budynek B)

E-mail: anna.zawada@pcz.pl
Tel. (34) 3250-737