KIEROWNICTWO

dr hab. Lidia Adamczyk, prof. PCz
Kierownik Katedry

pokój 203, Budynek B

E-mail: lidia.adamczyk@pcz.pl
Tel. (34) 3250-602
dr Edyta Owczarek
Zastępca kierownika

pokój 302, Budynek B

E-mail: edyta.owczarek@pcz.pl
Tel. (34) 3250-703
dr inż. Paweł Wieczorek
Zastępca kierownika

pokój 301, Budynek B

E-mail: pawel.wieczorek@pcz.pl
Tel. (34) 3250-719
 
 

SEKRETARIAT

mgr inż. Maja Tomżyńska
Specjalista ds. administracyjnych

godziny pracy: 7.00 - 14.00
pokój 304, budynek B

E-mail: kim@wip.pcz.pl
Tel./FAX: (34) 3250-721

Katedra Inżynierii Materiałowej
Al. Armii Krajowej 19
42-201 Częstochowa
 
 

PRACOWNICY

Prof. dr hab. inż. Katarzyna Braszczyńska-Malik
Profesor
pokój 251, Budynek B

E-mail: k.braszczynska-malik@pcz.pl
Tel. (34) 3250-652
dr. hab. Lidia Adamczyk, prof. PCz
adiunkt

pokój 203, Budynek B

E-mail: lidia.adamczyk@pcz.pl
Tel. (34) 3250-602
dr hab. inż. Agata Dudek, prof. PCz
Profesor Politechniki Częstochowskiej
Kierownik

pokój 249, Budynek B

E-mail: agata.dudek@pcz.pl
Tel. (34) 3250-701
dr hab. inż. Tadeusz Frączek, prof. PCz
Profesor Politechniki Częstochowskiej

pokój 153, Budynek B

E-mail: tadeusz.fraczek@pcz.pl
Tel. (34) 3250-734
dr hab. inż. Jerzy Gęga, prof. PCz
Profesor Politechniki Częstochowskiej
Kierownik

pokój 213, Budynek B

E-mail: jerzy.gega@pcz.pl
Tel. (34) 3250-715
dr hab. Krystyna Giza, prof. PCz
adiunkt

pokój 306, Budynek B

E-mail: krystyna.giza@pcz.pl
Tel. (34) 3250-759
dr hab. inż. Grzegorz Golański, prof. PCz
Profesor Politechniki Częstochowskiej

pokój 245, Budynek B

E-mail: grzegorz.golanski@pcz.pl
Tel. (34) 3250-680
dr hab. inż. Monika Gwoździk
Adiunkt

pokój 205, Budynek B

E-mail: monika.gwozdzik@pcz.pl
Tel. (34) 3250-736
dr hab. inż. Józef Iwaszko, prof. PCz
Profesor Politechniki Częstochowskiej
pokój 202, Budynek B

E-mail: ijozef.iwaszko@pcz.pl
Tel. (34) 3250-739
dr hab. inż. Bartosz Koczurkiewicz, prof. PCz
Profesor Politechniki Częstochowskiej

pokój 309A, Budynek B

E-mail: bartosz.koczurkiewicz@pcz.pl
Tel. (34) 3250-675
dr hab. inż. Barbara Kucharska, prof. PCz
Profesor Politechniki Częstochowskiej

pokój 240, Budynek B

E-mail: barbara.kucharska@pcz.pl
Tel. (34) 3250-731
dr hab. Beata Pośpiech, prof. PCz
Profesor Politechniki Częstochowskiej

pokój 106, Budynek B

E-mail: beata.pospiech@pcz.pl
Tel. (34) 3250-760
dr inż. Zbigniew Bałaga
Adiunkt

pokój 240a, Budynek B

E-mail: balaga.zbigniew@wip.pcz.pl
Tel. (34) 3250-365
dr inż. Grzegorz Banaszek
adiunkt
pokój 204a, Budynek B

E-mail: grzegorz.banaszek@pcz.pl
Tel. (34) 3250-705
dr inż. Renata Caban
Adiunkt

pokój 206, Budynek B

E-mail: renata.caban@pcz.pl
Tel. (34) 3250-716
dr inż. Tomasz Garstka
adiunkt
pokój 348B, Budynek B

E-mail: tomasz.garstka@pcz.pl
Tel. (34) 3250-767
dr inż. Karina Jagielska-Wiaderek
adiunkt

pokój 211, Budynek B)

E-mail: k.jagielska-wiaderek@pcz.pl
Tel. (34) 3250-603
dr inż. Marlena Krakowiak
adiunkt

pokój 342, Budynek B

E-mail: marlena.krakowiak@pcz.pl
Tel. (34) 3250-776
dr inż. Marcin Kwapisz
adiunkt

pokój 307, Budynek B

E-mail: marcin.kwapisz@pcz.pl
Tel. (34) 3250-685
dr inż. Małgorzata Lubas
Adiunkt

pokój 244, Budynek B

E-mail: malgorzata.lubas@pcz.pl
Tel. (34) 3250-764
dr Edyta Owczarek
adiunkt

pokój 302, Budynek B

E-mail: edyta.owczarek@pcz.pl
Tel. (34) 3250-703
dr inż. Sylwester Sawicki
adiunkt

pokój 204, Budynek B

E-mail: sylwester.sawicki@pcz.pl
Tel. (34) 3250-778, (34) 3250-705
dr inż. Paweł Wieczorek
Adiunkt

pokój 301, Budynek B

E-mail: pawel.wieczorek@pcz.pl
Tel. (34) 3250-719
dr inż. Anna Zawada
Adiunkt

pokój 207, Budynek B

E-mail: anna.zawada@pcz.pl
Tel. (34) 3250-737
mgr inż. Krzysztof Gęsiarz
b>specjalista

Pokój 119, Budynek B

E-mail: krzysztof.gesiarz@pcz.pl
Tel. (34) 3250-223
mgr inż. Janusz Lacki
Specjalista ds. inżynieryjno-technicznych

Pokój 110, Budynek B

E-mail: janusz.lacki@pcz.pl
dr inż. Michał Opydo
Specjalista ds. inżynieryjno-technicznych

Pokój 209, Budynek B

E-mail: michal.opydo@pcz.pl
Tel. (34) 3250-735